Agjencia Zhurnal.mk.

Demi Rose nxjerr në pah asetet joshëse nga pushimet

Fotografitë e saj racionale janë me bollëk në faqen e saj në Instagram. Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të zhurmshme të martën.

 

Modelja, 26 vjeç, nxori besim teksa shfaqte dekoltenë e saj të madhe, belin e vogël dhe pjesën e pasme të pjeshkës, ndërsa pozonte në diell gjatë pushimeve.

Ylli kishte vendosur flokët e saj brune në një stil elegant dhe kishte një gamë rrezatuese të grimit. Ajo u aksesorizua me nuanca elegant dhe bizhuteri vezulluese.

Në fillim të kësaj jave modelja tregoi pasuritë e saj të bollshme në një bikini të zezë të imët të zezë, të cilën e shoqëroi me një skaj të zi të thyer.

Flokët e saj të errëta të karamelit ishin të lidhura lartë me fije kaçurrelash që binin poshtë për të përshtatur fytyrën e saj.

Related posts

Nuk ka qenë gjithmonë njësoj, stili i mbretëreshës Elisabeth vite më parë do t’ju habisë

D V

Fjolla Morina tërheqëse në fotosesionin e ri, provokon me veshjen

D V

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More