Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e tetë në Ligën e Parë, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Zhvillohet xhiro e tetë, ku luftohet për pozitat e para por edhe për largim nga zona e rrezikut, shkruan Gazeta Olle.

Në Grupin A, duel interesant pritet të jetë ai mes Trepçës ’89 dhe Besës.

Ky takim i është besuar gjyqtarit Flamur Nagavci, së bashku me asistentët e tij Bajram Kabashi dhe Lulëzim Statovci.

Delegimet në Grupin A.

Në anën tjetër, takim tjetër interesant pritet të jetë edhe ai mes Fushë Kosovës dhe Flamurtarit në grupin B, takim i cili do të delegohet nga Ardit Halilaj, me asistentët Hasan Llallo dhe Ardian Ismajli.

Delegimet në Grupin B. 

/Gazeta Olle/

Related posts

Në Samitin “Ballkani i Hapur” në Maqedoni, do të ftohen Mali i Zi, Kosova e Bosnja

Z.H

Takim i grupit të punës për procesin Zhan Mone, VMRO-DPMNE-ja nuk do të marrë pjesë

Z.H

Rezultatet e plota të pjesës së parë në Kupën e Kosovës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More