Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 14-të në Ligën e Parë

 

Në ndeshjen kryesore të Grupit A, A&N – Onix drejtësia i është besuar Valon Abazit me ndihmësit Pashtrik Burrniku dhe Arlind Osmani. Ndërsa, Granit Pacolli me asistentët Eris Sekiraqa dhe Albin Ajvazni do ta gjykojnë duelin Trepça ’89 – Istogu.

Ndërkohë në Grupin B, sot vetëm se është zhvilluar ndeshja Ferizaji – Arbëria 0:0, e cila është drejtuarë nga Albin Shala me asistentët Meriton Berisha dhe Albion Hyseni. Kurse në derbin mes Ramiz Sadikut dhe Vushtrrisë “bilbili” kryesor i është besuar Tefik Malokut me ndihmësit e tij Bekim Rama dhe Burim Jashari.

Delegimet e plota të javës së 14-të në Grupin A dhe B të Ligës së Parë:

Related posts

Çmime më të larta për parking në Tetovë

D V

Xhozef: Ballkani duhet të përballet me axhendë revizioni të Moskës në rajon

D V

Raporti i Isabel Santos i kërkon KE-së unitet në hapjen e negociatave me Maqedoninë e Veriut

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More