Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 10-të të Superligës, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Janë deleguar gjyqtarët për duelet e kësaj jave, shkruan Gazeta Olle.

Të martën do të zhvillohen tri takime, ku gjyqtari kryesor në ndeshjen Feronikeli – Drita, është caktuar Besfort Kasumi. Asistentët e tij do të jenë Besnik Morina dhe Gzim Mehmeti, dhe gjyqtari i katërt Burim Jahmurati. Në VAR do të jetë Bardh Ajeti.

Derbin e kësaj xhiroje mes Gjilanit dhe Drenica, “bilbili” kryesor i është besuar Visar Kastratit me asistentët Granit Hyseni, Elvis Bicaj dhe gjyqtar i katërt Lirim Jashari. Në VAR do të jetë Alban Shala.

Delegimet e plota: 

/Gazeta Olle/

Related posts

Maqedoni, zvarritet miratimi i ligjit për ndalimin e përdorimit të qeseve të plastikës

D V

Zaev: Toleranca, së bashku me respektimin e dallimeve dhe njohjen e të drejtave të të tjerëve, janë në themelet e “Një shoqërie për të gjithë”

D V

Moti gjatë ditës së nesërme në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More