Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët për javën e 12-të të Superligës, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Ndeshja me vëmendjen më të madhe është ajo që zhvillohet në kryeqytet mes Prishtinës dhe Drenicës.

Në ndeshjen ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës në stadiumin “Fadil Vokrri” gjyqtar kryesor është, Gramos Shala me ndihmësit, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Ilir Mehmeti, ndërsa në VAR do jetë Dardan Caka.

Në takimin tjetër të “nxehtë” midis Dukagjinit dhe Gjilanit, drejtësia i është besuar Alban Shalës me Edmond Zeqirin e Besnik Morinën si ndihmës të tij, kurse në VAR është Burim Jahmurataj.

Delegimet e plota: 

Related posts

Shekerinska: Epidemia, përmbytjet dhe zjarret na kujtuan sa është i rëndësishëm bashkimi rajonal

Redaksia

Gramoz Vokrri bën ankesën në Apel: Drejtësia le te vendosë!

Redaksia

Talenti i madh i Gjilanit bën hapin e madh në karrierë, transferohet në futbollin evropian

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More