Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët e xhiros së 17-të të Superligës, ja kush e drejton derbin e madh

Derbi i kësaj jave zhvillohet të dielen, ku në “Fadil Vokrri” Prishtina e pret Dritën, shkruan Gazeta Olle.

Janë deleguar gjyqtarët të cilët do t’i gjykojnë duelet interesante të xhiros së 17-të.

Kryendeshja në mes të Prishtinës dhe Dritës i është besuar gjyqtarit Dardan Caka, me asistentët Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Lirim Jashari dhe në VAR do të jetë Erdall Zasella.

Delegimet e plota: 

/Gazeta Olle/

Related posts

Ekipe të kryqit të kuq do të patrullojnë nëpër Shkup përshkak temperaturave të larta

Z.H

Si reflektojnë te votuesit shqiptarë përplasjet brenda partiake dhe largimi i deputetëve?

Z.H

Tërmeti shkund rajonin e Berovës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More