Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët e xhiros së 15-të të Superligës, ja kush e drejton derbin Gjilani-Drita

Janë deleguar gjyqtarët që do t’i drejtojnë duelet e kësaj jave në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Olle.

Të mërkurën me fillim nga ora 13:00 zhvillohet derbi i madh kosovar, Gjilani – Drita.

Derbin e zjarrtë do ta gjykojnë gjyqtarët gjilanas me në krye Shpëtim Murtezin me asistentët Fatlum Jashari, Hekuran Osmani, Valbon Hoxha dhe në dhomën e VAR-it do jetë Mervan Bejtullahu.

Delegimet e plota:

/Gazeta Olle/

 

Related posts

LSM: Nuk ka dialog social me “do të” dhe manipulime

Z.H

Rasti Softuerët/ Rashkovski në tentim për të dëshmuar pafajësinë, Ruskovska nuk lëshon pe

Z.H

Arsovska në konferencë ndërkombëtare në Selanik për shërbimet e reja digjitale

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More