Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët e xhiros së 12-të në Ligën e Parë, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Janë deleguar gjyqtarët që do t’i drejtojnë ndeshjet në të dy grupet, shkruan Gazeta Olle.

Në Grupin A, vëmendja kryesore do të jetë në takimin mes Trepçës ’89 dhe Rahovecit, ku do të drejtohet nga gjyqtari Gentrit Zogaj me asistentët Visar Kupina dhe Burim Jashari.

Delegimet e plota në Gupin A:

Në Grupin B, ndeshje interesante zhvillohet të premten mes 2 Korrikut dhe Vushtrrisë, e cila do të drejtohet nga gjyqtari Selim Isufi me asistentët Enis Bejtullahu dhe Bashkim Hyseni.

Delegimet e plota në Grupin B:

/Gazeta Olle/

Related posts

Prishtina – Drita, luhet me tifozë dhe nën ndriçimin e reflektorëve

Redaksia

PDSH-ja forcohet, Rametulla Kuçi emërohet drejtor, pas tij edhe shumë poste tjera merr partia e Menduh Thaçit

Z.H

Sandri: Solidariteti dhe mëshira nuk mjaftojnë për refugjatët ukrainas, nevojiten të drejta tjera

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More