Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët e xhiros së 11-të të Superligës, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Do të zhvillohen ndeshjet tejet interesante, teksa janë deleguar edhe gjyqtarët të cilët do t’i gjykojnë takimet e kësaj jave, shkruan Gazeta Olle.

Të shtunën zhvillohen tri ndeshje, ku më interesant pritet të jetë në Podujevë, aty ku Llapi e pret Dritën. Për këtë takim është caktuar gjyqtari Genc Nuza me asistentët Lumturije Muhadri, Bujar Selimaj, Arben Halilaj dhe Ilir Mehmeti (VAR).

Të dielen zhvillohet derbi i javës, Ballkani e pret Prishtinën, ndeshje kjo e cila i është besuar njërit nga gjyqtarët më të mirë në vend, Dardan Çakës me asistentët Fatlum Berisha, Alban Ejupi, Vigan Ibërdemaj dhe Mervan Bejtullahu (VAR).

Delegimet e plota: 

/Gazeta Olle/

Related posts

Zaharieva kritikon Radevin, shkak Maqedonia e Veriut

Z.H

Një rast i dyshuar me Covid në Kërçovë, shkollat: Respektojmë në tërësi protokollet

D V

Antikorrupsioni dorëzon iniciativë për përndjekje penale për ish ministrin Hysni Ismaili

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More