Agjencia Zhurnal.mk.

Delegohen gjyqtarët e javës së katër në Ligën e Parë, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

 

Për ndeshjen e katërt kampionale, janë deleguar edhe gjyqtarët kryesorë të ndeshjeve.

Liria do të jetë nikoqir i Vëllaznimit për xhiron e katërt, derisa “bilbili” i është besuar gjyqtarit Burim Jahmurataj me asistentët Arton Latifi dhe Bekim Rama.

Takimi kryesor në grupin B të Ligës së Parë është ai mes Ferizajit dhe Vushtrrisë, ku i është besuar gjyqtarit Valon Abazi, me asistentët Bunjanin Raqi dhe Gentrit Restelica.

Më poshtë janë edhe delegimet e plota.

GRUPI A:

GRUPI B:

 

Related posts

Ja pse Maqedonia e Veriut e ka detyrim moral ta njohë veprën e Madeleine Albright

I Z

Gençovska: Nuk ka propozim të ri francez, gjithçka varet nga Shkupi

Xh M

Sjellja e Boris Georgievski ndaj shqiptarëve, si në kohët më të errëta të regjimit të Gruevskit !

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More