Agjencia Zhurnal.mk.

Del fotografia e parë e Ana Kaurit me partnerin e saj

Megjithatë, Ana Kauri nuk e ka zbuluar emrin e partnerit të saj madje as fytyrën, shkruan lajmi.net.

 

Ndërkohë, së fundmi po qarkullon një imazh i ish-konkurrentes së ‘Përputhen’ me të dashurin.

Ishte, faqja e njohur ‘vipat e bllokut’ ajo e cila ka postuar një fotografi të Anës krahë partnerit teksa i ka mbuluar fytyrën.

Tutje, çifti shihen se kanë pozuar afër njëri-tjetrit në një foto para pasqyrës.

Related posts

MKRS me video-mesazh të veçantë për Pavarësinë e Kosovës – vijnë urime nga Dua, Rita e yjet kult të kinematografisë dhe sportit

D V

Eni Koçi bëhet nënë për herë të parë, ja emri që zgjodhi për vajzën

Lea Muslija

Taylor Swift paditet për plagjiaturë në këngën “Shake It Off”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More