Agjencia Zhurnal.mk.

Deklaratë e Vullnet Murselit, kandidat për kryetar të Tetovës i Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës

etovë, 17 tetor – Vullnet Murseli, kandidati për kryetar të Tetovës i Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës sot votoi në zgjedhjet lokale në vendvotimin 1945 në SHF “Istigball”.

 

“Të nderuar qytetarë ju bëj thirrje sot të ketë masivitet sa më të madh dhe të votoni për ndryshime. Besoj se qytetarët duan ndryshime dhe pres ndryshime”, deklaroi Vullnet Museli pas votimit. 

Related posts

Carovska: E ndjekim situatën me Kovid në shkolla, për momentin është stabile

Z H

Fon der Lajen: Moshapja e negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë e rrezikon mbështetjen e BE-së për rajonin

D V

Thirrje për regjistrim të publikut në manifestimin 8 Shtatori – 30 vite pavarësi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More