Agjencia Zhurnal.mk.

Deklarata e Elshanit pas humbjes së Feronikelit nga Malisheva

Kryetrajneri i Feronikelit, Faruk Elshani është prononcuar pas ndeshjes, shkruan Gazeta Olle.

Elshani ka thënë se goli erdhi nga pakujdesia në mbrojtje.

“Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol, u munduam në vazhdim me disa ndryshime por që nuk arrijtëm të barazojmë.

Do të shikojmë dhe analizojmë ndeshjen e me pas edhe se ku do të ndërhyjmë për ndeshjen e radhës”, tha Elshani.

Feronikeli në xhiron e radhës takohet me Prishtinën.

/Gazeta Olle/

Related posts

Talat Xhaferi në kryesinë e BDI-së, Shasivari: Nuk është problem, është anëtar jo funksionar

Redaksia

Trenovski: Zbrazja me panik e rafteve nëpër supermarkete mund të ndikojë në rritjen e çmimeve

D V

Pendarovski – Miçel: Vazhdon përkrahja e IDN-së për demokratizimin e vendit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More