Agjencia Zhurnal.mk.

Dehari falënderon mërgimtarët: E vlerësuan punën time, prandaj vijnë për fitoren e radhës

Shkup, 29 tetor – Kandidati i BDI-së Fatmir Dehari i cili garon për një mandat të tretë në Komunën e Kërçovës në ditën e fundit të fushatës zgjedhore për rrethit të dytë, falënderoi mërgatën që ka ardhur për ta mbështetur si në rrethin e parë po ashtu edhe tani. Dehari tha se fluksi i ardhjes së mërgimtarëve është për shkak se e vlerësojnë punën e tij dhe projektet e realizuara në 8 vitet e fundit në Kërçovë.

 

“Kjo është pjesa më e bukur e qytetit tonë në përgjithësi e kombit tonë ngase edhe një herë dëshmojnë për atdhedashurinë por mbi të gjitha ata edhe një herë dëshmojnë dhe më motivojnë mua për punën e bërë, për projektet e realizuara, për ndryshimin e qytetit dhe vendbanimeve tona rurale në tërësi”, tha Dehari.

Related posts

Kopaç: Çmimi i rrymës do të rritet, nevojiten investime në burime të ripërtërishme të energjisë dhe efikasitet energjetik

D V

Civil: Institucionet të parandalojnë dhunën në procesin zgjedhor

D V

Sejdiu: E rrëzuam BDI-në në Zhelinë, tani është radha ta rrëzojmë edhe nga Qeveria

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More