Agjencia Zhurnal.mk.

Dedikimi i veçantë i Marinës në ditëlindjen e 39-të të Ghetto Geasyt

Reperi i njohur shqiptar, Ghetto Geasy, sot (e shtunë) feston ditëlindjen e 39-të.

 

Me këtë rast nuk ka munguar një dedikim special edhe nga partnerja e tij, moderatorja e njohur Marina Vjollca.

Kjo e fundit ka publikuar një imazh të artistit në rrjete sociale dhe ka përzgjedhur fjalët më të mira, duke treguar se sa i rëndësishëm është për të.

“Jam shumë e lumtur që kam një burrë si ti. Çdo ditë është një dhuratë dhe dua që ta ndajmë së bashku”.

“Urime ditëlindjen dhe dije se të dua më shumë se kurrë”, ka shkruar Vjollca.

Të njëjtit janë martuar katër vite më parë në një ceremoni luksoze në Shqipëri, ndërsa momentalisht jetojnë në po të njëjtin vend.

Geti përgjatë viteve ka sjell një sërë hitesh e bashkëpunimesh që u pritën mirë nga publiku. 

Related posts

Fjolla Morina provokon me paraqitjen e radhës në veshje lëkure: Ku i keni burrat sonte?

D V

Genta Ismajli shijon muajt e fundit të shtatzënisë, realizon fotosesion të veçantë me Ustan në prag të pritjes së ëmbël

D V

Rihanna me guxim shfaqet pa pantallona në motin e ftohtë të New Yorkut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More