Agjencia Zhurnal.mk.

Debutoi me barazim, Ibrakoviq: Nuk jam i kënaqur me këtë pikë!

Prishtina ka barazuar pa gola me Dukagjinin në “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Olle.

Trajneri boshnjak i kryeqytetasve, Abdulah Ibrakoviq debutoi në Superligë. por është ndarë i zhgënjyer me pikën e fituar.

Ibrakoviq në barazimin prej 1:1 me Dukagjinin, ka pritur me shumë nga ekipi i tij pas rasteve në pjesën e parë.

‘Ndeshja ishte me episode interesante dhe ishte mëkat që nuk shënuam golm ku në pjesën e parë ishim shumë me të mirë, ndërsa në të dytën mysafirët ishin me të rrezkishëm në kundërsulme.

Nuk jam i kënaqur me këtë pikë, pasi kemi treguar shumë nga loja dhe duhet të punojmë me shumë për xhirot e radhës. Ambiciet e klubit dihen se çfarë janë dhe para na pret një punë shumë e madhe”, tha Ibrakoviq

/Gazeta Olle/

Related posts

Krasniqi: Jemi të gatshëm për ta dhënë më të mirën për të arritur fitore me Feronikelin

Redaksia

Pendarovski: Nevojitet rezistencë shoqërore, sistematike, mediatike ndaj dezinformatave

Xh M

Zabërçanec: Kontribuuam për demokratizim të shoqërisë, në rajon kemi indeks më të lartë të transparencës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More