Agjencia Zhurnal.mk.

Darkë luksoze me bashkëshortin, modelja shqiptare në Australi feston 6 vjetorin e martesës

E martuar tashmë prej 6 vites, Elita Demiri është modele me profesion por jeton dhe vepron në Australi. Nga martesa me Dritan Qorraj, Elita ka një djal i cili tashmë ka fituar tiparet e nënës dhe babait dhe është një vogëlush tipik i bukur shqiptar.

 

Elita gjatë karierës së saj si modele ka qenë imazh mbrojtës për shumë kompani të njohura botërore, duke u bë kështu një nga shqiptarët e vetme me sukses në karierë në kontinentin australian e jo vetëm.

Dasma e saj me Dritonin u komentua nga shumë media pasiqë u realizua në një ceremoni shumë të bukur në Bali.

Krahas modelingut ajo ka përfaqësuar Australinë dhe në spektakle të rëndësishme bukurie nëpër botë.

E tash, kur ajo ka bërë 6 vite në martesë, ka festuar në një darkë luksoze vetëm me bashkëshortin e saj.

Related posts

Melissa Joan Hart infektohet me COVID-19 edhe pas vaksinimit

D V

Alban Skënderaj paralajmëron bashkëpunimin e ri

Lea Muslija

Antonela Berisha tregon se do të jetë pjesë e “Sanremo 2022”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More