Agjencia Zhurnal.mk.

“Dardanët” nisen për në Irlandën Veriore

Kombëtarja e Kosovës është nisur sot paradite për në kryeqytetin e Irlandës së Veriut.

 

Të shtunën, do ta zhvillojë ndeshjen e parafundit në kuadër të këtij edicioni në Ligën e Kombeve.

Dardanët nën drejtimin e përzgjedhësit Alain Giresse janë përgatitur për këtë ndeshje që nga dita e hënë, teksa sot pasdite në orën 17.30 sipas kohës lokale në Belfast do ta mbajnë stërvitjen e fundit para ndeshjes.

Ndeshja nis nesër nga ora 18:00, kurse sfida e fundit e “Dardanëve” do të jetë të martën ndaj Qipros në shtëpi.

Related posts

Reagime të shumta të tifozëve të Juves për krahasimin me Putinin në ndeshjen ndaj Fiorentinas

D V

Kontrata e parë e Neymar me PSG-në dhe kodi që të gjithë lojtarët e tyre duhet të ndjekin

D V

Tyson Fury vendos të kthehet në ring – do të ndeshet me Chisoran

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More