Agjencia Zhurnal.mk.

Dardanet mbi një orë pritje për të hyrë në kryeqytetin e Armenisë

Ekspedita e Kosovës ka hasur në probleme, pasi që autoritet e aeroportit, nuk e kishin marrrë listen e Kombëtares, të cilën FFK-ja ua kishte dërguar para më shumë se dy jave.

Kjo për faktin se Armenia nuk e ka njohur Kosovën, prandaj kërkohej verifikimi edhe njëherë i listës duke u bazuar në dokumentet e udhëtimit (pasaportave).

Ky ishte një maltretim i panevojshëm dhe tepër dëshprues nga ana e autoriteteve të këtij vendi për ekspeditën e kombëtares sonë.

Related posts

151 raste të reja me Covid-19, kanë ndërruar jetë 3 persona

Xh M

Bastisje në Shkup, gjendet revolver dhe municion, arrestohet një person

Xh M

ITSHKSH dhe Ambasada e Kosovës, shtylla e një ure të fuqishme bashkëpunimi

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More