Agjencia Zhurnal.mk.

Daniel Craig befason me modelin e ri të flokëve

Daniel Craig dukej i panjohur teksa debutoi me një pamje të re në eventin e Fondacionit “Clooney For Justice” të enjten në mbrëmje.

Ylli i “James Bond” dhe gruaja e tij aktore, Rachel Weisz, ishin në formë të mirë duke pozuar përpara një kamere.

Mbajtur për herë të dytë këtë vit, çmimet ‘Albie’ organizohen nga George Clooney dhe gruaja e tij, Amal.

Foto: Wire Image

Ngjarja e këtij viti në Bibliotekën Publike të New Yorkut ishte e mbushur me yje, me listën e të ftuarve përfshirë: Matt Damon, Anne Hathaway, Emily Blunt dhe John Krasinski.

Duke mbërritur me yllin e “Dead Ringers”, Rachel, ikona e “007”, 55 vjeç, me krenari zbuloi modelin e ri të flokëve.

Foto: Wire Image

Me një kostum marine, Daniel befasoi pasi kishte rritur edhe flokët e tij të dikurshme gri.

Ndërkohë, aktorja e preferuar, 53 vjeçe, dukej elegante me një fustan të zi dhe të argjendtë.

Foto: Wire Image

Ajo dhe Danieli u takuan për herë të parë në 1994 ndërsa luanin në një produksion të Les Grandes Horizontales në Studion e Teatrit Kombëtar në Londër.

Në vitin 2010, ata të dy luajtën në filmin “Dream House”.

Foto: Shutterstock

Më pas, në qershor 2011, u martuan në një ceremoni intime me vetëm katër të ftuar të pranishëm. 

Foto: Wire Image

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky