Agjencia Zhurnal.mk.

Dallku përgëzon futbollistët e tij pas barazimit me Llapin

Ndeshja në mes të Dukagjinit dhe Llapit e zhvilluar të dielën në Klinë përfundoi pa gola.

Ai ka përgëzuar futbollistët për angazhimin në kundër llapjanëve.

‘Duke pasur parasysh rastet e krijuara, Dukagjini la dy pikë. Kundërshtari nuk na rrezikoi asnjë moment. Kishim mungesa në ekipin bazë, ndërsa kemi qenë të mangët në bankë”.

“Përgëzoj lojtarët për angazhimin, ndërsa neve na mbetet në ndeshjen e fundit për të marrë maksimumin e pikëve që në pushim të shkojmë me fitore dhe t’i analizojmë gjërat se ku kemi gabuar dhe ku mund të përmirësohemi’, ka thënë Dallku.

Trajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, ka thënë se skuadra e tij ka merituar fitoren në përballje kundër Llapit.

Related posts

RMV/ Me Covid u infektuan edhe 50 persona

Z.H

LSDM: Që nga fillimi i vitit pensionet janë rritur për 10%

Xh M

Moti sot

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More