Agjencia Zhurnal.mk.

Dalin rezultatet e kandidatëve për rekrut të FSK-së

Ministria e Mbrojtjes ka publikuar rezultatet testit fizik të kandidatëve për rekrut në FSK, që është mbajtur më 6 dhjetor.

Kjo ministri njofton se kandidatët e pa kënaqur me rezultatin kanë drejtë ankese.

“Afati i ankesës është dy ditë me datë 08.12.2021 dhe 09.12.2021 nga ora 0900 deri 1500 në Zyrën e Rekrutimit në G1SHPFSK (Hyrja nga Fushë Kosova), apo përmes e-mailit në adresën: rekrutimi.fsk@fsk-rks.org”, thuhet në njoftim, transmeton Express.

Duke klikuar në postimin e bashkëngjitur, ju mund të informoheni me rezultatet.

NJOFTIMMinistria e Mbrojtjes njofton kandidatët për rekrut në FSK, për rezultatet e testit fizik të kandidatëve që i…

Posted by Ministria e Mbrojtjes e Republikës së Kosovës on Tuesday, December 7, 2021

Related posts

Ngacmohet një vajzë e mitur në Ferizaj, shokët e klasës e prekin nëpër vende intime

Xh M

Haradinaj: Kurti kërkoi të hyjmë në Qeveri dhe ‘ta rrëzojmë regjimin’, edhe me gjak

Z.H

Kurti flet në The Guardian, thotë se heqja e barrikadave mund të shkaktojë viktima

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More