Agjencia Zhurnal.mk.

Daja flet pas fitores në kryeqytet

Ballkani ka mposhtur Pishtinën me rezultatin minimal 0:1 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, përcjell GazetaBlic Sport.

Daja tha se është shumë i lumtur me paraqitjen e sotme nga lojtarët e tij, teksa tha se e merituan fitoren.

“Sigurisht që pritej një ndeshje e veshtirë, pasi jane dy ekipe të mëdha. Ballkani, që po përfaqëson Kosovën me sukses në arenën ndërkombëtare dhe Prishtina, ekip me traditë. Na buzëqeshi fitorja, sepse djemtë e merituan, e harruan ndeshjen e së enjtës, luajtën mirë sonte, jam i kënaqur shumë me këta futbollistë”, tha Ilir Daja në Sport1.

Related posts

Pacientët me sëmundje të rralla, Shoqata: Mungesë e madhe e terapive

Xh M

Konsensus politik për korrupsionin mediatik përmes keqpërdorimit të flamurit evropian në parlament

Xh M

Gjuha kërcënuese e Bogojeskit, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy