Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina Zeqiri vë në pah linjat trupore në të brendshme ‘Supreme’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa herë pas here nuk mungon as me poza provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, derisa thekson linjat trupore në një palë të brendshme të markës ‘Supreme’.

Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)

Dukjen e ka kompletuar me tuta sportive të bardha, gjersa mori vëmendje edhe me ‘look’-un e veçantë.

Këto imazhe kanë bërë që të marrë komente pozitive nga më të ndryshmet e po ashtu edhe pëlqime të shumta.

Fotografitë duket se janë realizuar nga fotografi nga Shqipëria, Juxhin Kurti.

Dafina këtë kohë po shijon në masë të madhe koncertet e mbrëmjet muzikore, të cilën e gjeni thuajse në çdo vend përreth trojeve shqiptare.

Related posts

Një vit më parë humbi foshnjën pas një aborti spontan – Chrissy Teigen kujton momentin me një fotografi prekëse nga spitali

D V

Hillary Clinton thotë se admiron ambiciet e Kim Kardashianit për të studiuar drejtësinë

Lea Muslija

Armina Mevlani: Jam tradicionale, unë të rris fëmijët e burri të sjell para në shtëpi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More