Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

10 persona kanë vdekur e mbi 40 të tjerë janë lënduar në një aksident tragjik që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slavonski Brod të Kroacisë. Në mesin e të vdekurve është edhe një prej shoferëve të autobusit, i cili në momentin e aksidentit nuk ishte duke vozitur, raporton Express.

 

Lidhur me këtë aksident tragjik ka reaguar edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila përmes një shkrimi në rrjetin social “Instagram” ka thënë se lutemi që të përfundoj me kaq dhe mos të ketë viktima tjera.

“Ngushëllime familjarëve për humbjen e tyre në aksidentin e sotëm në Kroaci. Lutemi kjo tragjedi të përfundoj me kaq dhe mos të ketë viktime tjera”, ka shkruar Zeqiri.

Related posts

Ndryshe nga paraqitjet e zakonshme sportive, tri kampionet e arta të Pejës mahnitën me elegancën e tyre në paraqitje solemne

D V

“Kumanovë, zemra ime”, kënga e re e Ismet Bexhetit

D V

A është fejuar me Shawn Mendes? Camila Cabello zbulon të vërtetën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More