Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina mahnitëse e veshur e gjitha në lëkurë në imazhet e fundit

Dafina Zeqiri është këngëtarja që bën bujë me hitet e saj e së fundi edhe me albumin e saj të publikuar në mesin e tyre me shumë bashkëpunime me fytyra të famshme.

 

Ajo përveq muzikës arrinë të marrë vëmendje edhe me imazhet që ajo publikon në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar edhe disa imazhe ku shihet e veshur e gjitha në lëkurë.

Dafina njihet për format e saj trupore seksi dhe bukurinë e saj të padiskutueshme.

Dafina është njëra ndër këngëtaret shqiptare që kanë thyer pothuajse secilin sukses të mundshëm.

Related posts

Arta Nitaj pozon me fustanin e verdhë nga prapa

D V

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

D V

Ledina Çelo veshur me fustanin e ngushtë me ngjyrë të gjelbër thekson çdo detaj të trupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More