Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina është ribashkuar me vajzën e saj pasi e ka marrë kujdestarinë

Dafina Dauti ka kohë që ka qenë në proces gjyqësor lidhur me kujdestarinë e vajzës.

 

Së fundmi, ajo duket se e ka fituar këtë kujdestari dhe tanimë e ka marrë vajzën pranë vetes, shkruan Syri Kosova.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja, përmes një fotografie të shpërndarë në rrjetet sociale.

Në imazhin e postuar, ajo shfaqet pranë vajzës Kaylee, vajzës së madhe Elizabeta dhe avokates së saj, e cila ka pasur rol të madh në fitimin e rastit.

Dafina duket mjaft e lumtur, duke qenë se është bashkuar me vajzën pas thuajse dy vitesh.

Related posts

Stresi ka disa fjalë pas momentit të përqafimit me Noizyn në skenën e “Alpha Show”

Lea Muslija

Mozzik i reagon hapur Loredanës pas deklaratës së saj

Lea Muslija

Sqarohet Genta Cana, tregon se si postimi ofendues për Fifin duke e quajtur “të sëmurë mendore” u publikua gabimisht në Instagramin e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More