Agjencia Zhurnal.mk.

Dafina dhe Albani zbulojnë datën e lansimit të “Copa Copa”

Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj kanë finalizuar një projekt të ri muzikor të përbashkët.

 

“Copa Copa”, mban titullin bashkëpunimi i parë nga dyshja.

Në Instagram, ata kanë ndarë me ndjekësit një fotografi të shkëputur nga videoklipi i tyre.

Krahas fotografisë, Dafina dhe Albani kanë njoftuar se kënga do të publikohet të shtunën në ora 16:00

Related posts

Mediat në Serbi e quajnë skandaloze këngën e saj për UÇK-në, reagon Leonora Jakupi

D V

Dafina Zeqiri dhe Muma më 7 mars publikojnë këngën e re “Dashni”

D V

Adelina Tahiri vjen plot stil me të zeza në prurjen e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More