Agjencia Zhurnal.mk.

Dacia sjell artikullin “Sleep Pack” që mund të përdoret për transformimin e modelit Jogger në një mjet kampingu

Dacia ka prezantuar artikullin e saj “Sleep Pack” që mund të shërbejë si aksesor për të transformuar makinën familjare Jogger me tre rreshta në një mjet kampingu të lëvizshëm.

“Sleep Pack” është artikulli i parë i prezantuar nga Dacia në kuadër të gamës së saj të aksesorëve InNature të sapokrijuar.

Ky artikull kthen makinën familjare në një mjet kampingu të vogël duke e transformuar pjesën e pasagjerëve në dhomë gjumi në pak minuta.

Përfshirë dyshekun, paketa peshon më pak se 50 kilogramë dhe mund të instalohet pasi të keni hequr sediljet mbrapa dhe të palosni rreshtin e dytë.

Ju merrni më shumë se thjesht një krevat dopio pasi “Sleep Pack” vjen i shoqëruar me një kuti druri që ofron 220 litra hapësirë ruajtëse të aksesueshme në çdo kohë. 

Related posts

Faraday Future FF91 kalon me sukses testin e përplasjes

D V

Prezantohet Ferrari Monza SP1 me përmasa reale – e tëra kjo është ndërtuar me Lego

D V

ISS mbështet propozimin e aksionarëve të Toyota për zbulimin e detajeve të marrëveshjes mbi klimën

D V