Agjencia Zhurnal.mk.

Cuculi bën rikthimin e madh, ditët e ardhshme zyrtarizimi te ish-skuadra e tij

Burimet e televizionit Shenja, mësojnë eksluzivisht se Ardian Cuculi do të rikthehet ë luajë për Shkëndijën e Tetovës.

Jo zyrtarisht mësohet se Cuculi dhe Shkëndija janë në bisedime, me kërçovarin që të vesh sërish fanellën kuqezi.

Me shumë mundësi, qendër-mbrojtësi do të firmos kontratë 1 vjeçare dhe do të mbyll karrierën e tij te Shkëndija.

Cuculi pjesë e kuqezinjëve ka qenë në 3 periudha të ndryshme, duke regjistruar 246 paraqitje me skuadrën tetovare. Ndërkohë gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Vëllazërimin, Pobedën, Milanon, Kukësin dhe Dritën.

Related posts

Skuadra e Superligës nis stërvitjet me ambicie të mëdha për edicionin e ri

Redaksia

Takimi Kovaçevski-Mishel është ricaktuar për nesër

D V

Prokuroria: Personeli mjekësor ka tentuar ta shuajë zjarrin me batanije në spitalin në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More