Agjencia Zhurnal.mk.

Cozman në lidhje të re dashurie?

Rep-artisti, Cozman me postimin e tij të fundit ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie.

Në një InstaStory ai publikoi një imazh ku shihet nën shoqërinë e një vajze duke ngrënë ushqim.

 

Fytyrën e vajzën reperi nuk e ka zbuluar mirëpo vetëm duart e saja dhe lokacionin.

Sa i përket aspektit profesional, Cozman këtë sezon mori pjesë në koncerte të shumta dhe mbrëmje muzikore.

Related posts

U përjashtua nga Për’puthen, ja si po e shijon jetën Ada jashtë programit

D V

U komentua për garderobën e shtrenjtë, Mozzik tregon kush “kujdeset” për veshjen e tij

Lea Muslija

Ava Max me paraqitje provokuese në prapaskenat e klipit të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More