Agjencia Zhurnal.mk.

Copa dantelle dhe figurë të tonifikuar – Jennifer Lopez ka pozuar me të brendshme për fushatën e re

Aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez, është fytyra e fushatës së re të markës Intimissimi, e cila në Instagram ka shfaqur fotografitë e saj duke pozuar me të brendshme.

Bukuroshja kishte veshur një mantel saten në nuancë bezhë, poshtë të cilit kishte veshur sutjena dantelle, brekë dhe kapele në të njëjtën nuancë.

(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)

Për një seri fotografish, 54-vjeçarja i ka bërë flokët me topuz të lëshuara përpara dhe ka pozuar e shtrirë në një divan dhe e mbështetur në një kolltuk.

Duke përshkruar këtë bashkëpunim, në deklaratën e Intimissimi thuhet: “Koleksioni shënon një kapitull të dytë të rëndësishëm në partneritetin krijues mes markës italiane dhe ikonës amerikane”.

(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)

“Ata i kanë bashkuar forcat për të kombinuar përkushtimin e Intimissimi ndaj cilësisë së jashtëzakonshme me stilin e njohur të Jennifer Lopez”.

(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)
(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)
(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)
(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)
(Foto: Instagram/jlo/intimissimiofficial)

Related posts

Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

D V

Taylor Swift shpallet artistja më e dëgjuar e vitit në Spotify me mbi 26 miliardë transmetime

D V

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V