Agjencia Zhurnal.mk.

Çmimet më të larta në histori, 45 mijë euro një biletë për koncertin e Adelës në Las Vegas

Fansat e Adeles duhet të përgatiten të ndajnë më shumë para për ta parë atë në Las Vegas – me biletat për koncertet e saj në faqet e rishitjes që thuhet se kushtojnë rreth 46 mijë euro.

 

Sipas The Mirror, sediljet e rreshtit të parë për koncertin e shumëpritur të krijueses së hitit “Rolling in the Deep” në “The Colosseum” shkojnë deri në 45 mijë euro.

Biletat më të lira në rreshtat e fundit do t’i kushtojnë fansave po ashtu një qindarkë të bukur dhe do të jenë për 670 euro sipas StubHub.

Fansat e artistes që shpresojnë ta shohin atë në Las Vegas tani do të duhet t’i blejnë biletat e tyre përmes faqeve të rishitjes pasi të gjitha biletat do të shiten brenda pak minutash.

Kur dolën në shitje, biletat për shfaqjet – të cilat fillimisht ishin menduar të mbaheshin në janar përpara se të shtyheshin – kushtonin nga 73 deri në 590 funte apo nga 85 deri në 690 euro.

Brodie Cooper i firmës amerikane të marketingut PRrppd tha se janë ‘çmimet më të larta ndonjëherë në histori’.

Një burim tha ..

Related posts

Me insistimin e të atit, Adrola Dushi tregon se ka marrë dozën e parë të vaksinës

D V

Capital T prezanton veturën e tij luksoze të markës “Ferrari”: 701 kuaj fuqi duke u endur rrugëve

D V

Demi Rose shfaqet tunduese në të brendshmet plot shkëlqim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More