Agjencia Zhurnal.mk.

Çmimet e derivateve nuk ndryshojnë

Shkup, 25 tetor – Çmimet me pakicë të benzinës dhe dizelit nuk ndryshojnë. Kështu, edhe për një javë tjetër ato do të ngelin të njejta, informon Zhurnal.

 

Çmimi i benzinës EUROSUPER BS 95 ngelet 76,5 denarë. Çmimi i benzinës EUROSUPER BS 98 ngelet 78,5 denarë.
Çmimi i dizelit ngelet 68,5 denarë për litër.//Zhurnal.mk

Related posts

Gatishmëri mesatare tatimore, duhet të përmirësohet kapaciteti i administratës tatimore

Z H

Samiti i “Ekonomist” për Ballkanin Perëndimor: Promovimi i gjithëpërfshirjes dhe solidaritetit evropian

D V

Konferenca ndërkombëtare “Rimëkëmbja ekonomike dhe rritja pas kovidit” më 6 dhe 7 shtator në Shkup

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More