Agjencia Zhurnal.mk.

Cllevio thyen rregullat edhe në burg, hyn “Live” në Instagram

Cllevio këto ditë ndodhet në qendër të mediave rozë pas sherrit me Noizyn

Ai ndodhet prej disa ditësh pas hekurave pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pas përleshjes së bujshme që pati me Noizyn.

E videoja, ku Cllevio bisedon me një vajzë po bën xhiron e rrjetit, ku tregon disa vargje të këngës së re që ka krijuar.

E më pas, në një postim, ai falënderon shokët e qelisë pasi e kanë pritur si “Personalitet Ganggo”.  

Related posts

Dua Lipa merr vëmendje me pallton e saj të gjatë dhe me prerje të çuditshme në rrugët e New Yorkut

D V

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky