Agjencia Zhurnal.mk.

Çiljetën do e shihnim në Big Brother, por ja pse s’pranoi

Çiljeta mund të ishte pjesë e “Big Brother VIP”, por nuk ka pranuar t’i bashkohet shtëpisë më të famshme. E pyetur nga fansat, këngëtarja ka treguar se i ka ardhur ftesa, por i shijon më shumë shtëpia e saj.

“Në fakt e mora ftesën, por më shijon më shumë shtëpia ime”, u përgjigj Çiljeta.

E pyetur se kë shikon si fitues ajo tha: ”Arjola është një super mama mendoj unë dhe mund ta fitojë”.

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy