Agjencia Zhurnal.mk.

Çiljeta do të bëhet nënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet

Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj, futbollisti i njohur Alban Hoxha mund të jenë në pritje të një fëmije.

 

Ky aludim erdhi pas komentit të Çiljetës në postimin e fundit të Zaimina Vasjarit, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Barkalece inshallah ke dorën e mbarë”, shkruan Çiljeta duke nënkuptuar se mund të ketë dëshirë për tu bërë nënë për herë të dytë.

Çiljeta është mamaja e një djali, Fernandos e duket se kjo i ka shijuar pa fund ndaj uron që Zajmina të ketë “dorën e mbarë” dhe për të. Nëse kjo do të realizohet së shpejti do të kemi një lajm të ëmbël edhe nga Çiljeta.

Related posts

Labinot Rexha vjen me hit të ri, “E di ku t’rreh zemra”

Xh M

Adriana Matoshi: Unë nuk di të bëj politikë, di të ndihmoj njerëz

Lea Muslija

Jennifer Lopez është “çmendurisht e dashuruar” me Ben Affleckun pas shansit të dytë që dyshja i dhanë njëri-tjetrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More