Agjencia Zhurnal.mk.

Çiftet e javës së dytë, spikat derbi Prishtina – Ballkani

Në kuadër të xhiros së dytë, vëmendja kryesore pritet të jetë në kryeqytet, aty ku do të përballen Prishtina dhe Ballkani.

Interesant pritet të jetë edhe dueli mes Dritës dhe Llapit që do të zhvillohet në Gjilan.

Dukagjini do të luajë ndaj Drenicës, ndërsa Feronikeli pret Gjilanin.

Ndeshja tjetër është mes Ulpianës dhe Malishevës.

Më poshtë i gjeni çiftet komplete të xhiros së dytë:

Related posts

Osmani: Mbështesim dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Xh M

Drita – Inter Turku, ndeshja e sotme në “Fadil Vokrri” transmetohet në këtë kanal televiziv

Redaksia

Sali: Do të zvogëlohet pritja për kontrolle për mamografi dhe ekografi të gjirit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More