Agjencia Zhurnal.mk.

Christina Aguilera përkujton 21 vjetorin e albumit të saj “Stripped” duke ndarë disa foto të nxehta

Këngëtarja dhe aktorja Christina Aguilera, përkujtoi 21 vjetorin e publikimit të albumit të saj të katërt, “Stripped” duke ndarë një seri fotosh të nxehta në llogarinë e saj në Instagram të dielën.

42-vjeçarja tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës në fotot, të cilat ishin bërë të gjitha kur ajo ishte në fillim të të njëzetave, shkruan DailyMail.

Performuesja, e cila kohët e fundit promovoi rezidencën e saj në Las Vegas në Instagram, ndau gjithashtu një klip që përbëhej nga disa sekuenca të marra nga videot muzikore për këngët e albumit.

Kënga kryesore e “Stripped”, “Dirrty”, u publikua në shtator të vitit 2002 dhe shpejt u bë e diskutueshme për përmbajtjen e saj seksualisht eksplicite.

Videoja muzikore e këngës u shfaq premierë në të njëjtin muaj dhe u prit me një nivel të ngjashëm polemikash për përshkrimin e saj të fetisheve të ndryshme.

Megjithë reagimin negativ ndaj këngës së saj të parë dhe klipit të saj promovues, albumi i katërt i Aguilera u prit me sukses të gjerë kur debutoi dhe arriti kulmin në vendin e dytë në tabelën amerikane të Billboard 200.

Katër këngë të tjera u publikuan pas debutimit të “Stripped”, duke përfshirë “Beautiful”, “Fighter” dhe “Can’t Hold Us Down”. 

Related posts

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V

Morena Taraku vë në pah linjat joshëse të trupit në imazhet e reja

D V

Gold AG dhe Gjin Dona sjellin këngën e re “Mirdita”

D V