Agjencia Zhurnal.mk.

Chivu rikthehet në Inter

Cristian Chivu është rikthyer te Interi dhe është emëruar trajner i ri i skuadrës së të rinjëve, informon Zhurnal.

 

Ai ishte pjesë e vitit 2010 kur Inter fitoi tripletën, në krye me Mourinhon.

Chivu filloi karierën e trajnerit menjëherë pasi u pensionua nga futbolli dhe ka punuar me të rinjtë e Interit U14, U 17 dhe U18.//Zhurnal.mk

Related posts

E fejuara e Wilder shpërthen në lot, pasi e pa të shtrirë pas një nokauti brutal amerikanin

D V

Lewandowski do t’i kryejë testet mjekësore në Miami, para kalimit te Barcelona

Lea Muslija

Kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve në 2021-22? Favoritët, autsajderat dhe shanset e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More