Agjencia Zhurnal.mk.

Chelsea prezanton fanellat mysafire për edicionin e ri

Chelsea ka prezantuar edhe fanellat e dyta, apo ato mysafire për edicionin e ri.

 

Gjiganti anglez të parat i kishte prezantuar në fund të edicionit të kaluar, por fanella e dytë kishte mbetur enigmë për tifozët e tyre deri më tani. Kampioni në fuqi i Evropës i ka dhënë fund pritjes së tifozëve dhe tanimë ka bërë publike fanellat e reja mysafire.

Londinezët kanë befasuar të gjithë, pasi fanella e dytë do të jetë ngjyrë e verdhë. Tanimë fanellat kanë dalë në shitje, derisa përveç ngjyrës së verdhë që dominon aty ka edhe vija të zeza.

Chelsea edhe më parë ka praktikuar fanellat me ngjyrë të verdhë.

Related posts

FIFA publikon renditjen e re – Kosova me ngritje rekord, ngjitet edhe Shqipëria

D V

Gary Neville emëron treshen e Unitedit që Solskjaer nuk u beson më

D V

Moment i rrallë në futboll: Gjyqtari danez bie në gjunjë dhe kërkon falje për gabimin trashanik që kishte bërë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More