Agjencia Zhurnal.mk.

Chelsea po përgatit ofertë për Lautaro Martinez

Chelsea përgatit një lëvizje për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez.

Lautaro Martinez vazhdon të impresionojë për Interin dhe nuk është çudi që shumë ekipe të kërkojnë shërbimet e tij.

 

Sipas ‘Inter Live’, Chelsea është klubi i fundit që sinjalizon një interes për argjentinasin.

Një tarifë prej 90 milionë euro përmendet si çmimi që gjigantët e Serie A kanë vendosur për të.

Mbetet të shihet nëse ‘Blutë e Londrës’ do jenë në gjendje ta paguajnë atë shumë për yllin nga Argjentina.

Related posts

Milani vazhdon të mendojë për Domenico Berardin

D V

Portierja e Iranit, Zohreh Koudaei dyshohet se është mashkull dhe jo femër – ngriten akuza nga federata e Jordanisë

D V

SHBA pa medalje në ditën e parë të Lojërave Olimpike, për herë të parë që nga viti 1972

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More