Agjencia Zhurnal.mk.

Chamberlain do të largohet nga Liverpooli

Mesfushori i Liverpool, Alex Oxlade-Chamberlain do të largohet nga ‘Anfield’.

Chamberlain ka kontratë me ‘Reds’ deri në vitin 2023 dhe nuk është në plan rinovimi.

 

Sipas njoftimit të Fabrizio Romano, drejtuesit e klubit dhe të lojtarin nuk janë duke diskutuar në lidhje më vazhdimin e bashkëpunimit ndërmjet tyre.

Andaj, anglezi pritet të largohet si një lojtar i lirë nga ‘Anfield’.

Një mesfushor i ri pritet të jetë prioriteti i Liverpoolit për merkatot e radhës.

Related posts

Bad News Eagles humbet ndaj 9INE – pësojnë disfatë edhe në “Dust 2”

Lea Muslija

Di Maria lëndohet sërish – do të mungojë për 20 ditë

Lea Muslija

Klopp: Ragnick është një trajner i shkëlqyer, lajm i mirë për United por i keq për të tjerët

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More