Agjencia Zhurnal.mk.

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Ajo është njëra nga artistet shqiptare që numëron ndjekës të shumtë në rrjete sociale, gjersa është mjaft aktive edhe me postime.

 

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashin, e cila vetëm në Instagram ka grumbulluar afro 170 mijë njerëz.

E njëjta shpesh ndan imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria, gjersa nuk mungon edhe me poza ngacmuese.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Dashni” ka publikuar ditën e sotme (e diel) disa fotografi të reja, në të cilat ka marrë vëmendje me linjat trupore.

Me fustanin e shkurtër ngjyrë ulliri e stilin e veçantë të flokëve, këngëtarja duket në top formë.

“Çfarë po thonë sondazhet”, ka qenë përshkrimi i imazheve.

Ana Kabashi (Foto: Instagram)

Komplimentet ndërkaq kanë qenë të shumta duke marrë reagime të shumta për këtë ‘look’.

Kabashi nga ana tjetër po vazhdon punën për projekte të reja muzikore.

Related posts

Ishte ndër top 10 fjalët më të kërkuara në YouTube për vitin 2021, Noizy reagon pasi ia fshinë emrin: Faktin që jam më i klikuari nuk mund ta ndryshoni dot

D V

Arta Elezaj duket joshëse dhe elegante në natën e Vitit të Ri

D V

Berlusconi lidhet me deputeten e re. Urimi Martas për 85-vjetorin e tij: Dashuria ime, gëzuar ditëlindjen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More