Agjencia Zhurnal.mk.

Çfarë ndodh kur takohet qeni dhe lepuri?

Qeni Teddy takoi lepurin dhe takimi i tyre i parë u filmua dhe u postua në YouTube nga pronarët, ku pamjet u bënë hit dhe mblodhën më shumë se gjysmë milioni shikime.

 

Në fillim, Teddy nuhati lepurin me kureshtje sikur po përpiqej të kuptonte se çfarë ishte, apo kush ishte, dhe lepuri thjesht qëndroi në vend dhe me durim gjatë asaj kohe.

Kur vuri re se lepuri nuk po përgjigjej, Teddy u zhvendos anash dhe u shtri në divan, dhe lepuri më pas mblodhi guximin dhe u kthye nga ai dhe e preku me feçkën e tij.

Ndërveprimi i tyre i adhurueshëm kënaqi komentuesit

“Teddy është aq i butë. Ai është si një lepur i madh,” shkroi një përdorues. “Lepuri kishte shumë durim. Bravo ju të dyve”, shtoi tjetri.

Related posts

‘Pamje magjike’ të planetit tonë – SpaceX publikon momentin kur ekuipazhi civil pa për herë të parë Tokën nga hapësira

D V

Vjedhja e shampanjës u bë e shpeshtë, shihni se çfarë hapi ka ndërmarrë një supermarket në Angli

Redaksia

Si të shpëtoni nga kërpudhat në kopshtin tuaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More