Agjencia Zhurnal.mk.

Çfarë është stres test, indikacionet e saj dhe kur duhet bërë? – Prim. Dr. Agim Zeqiri

Një test stresi, i quajtur gjithashtu një test stresi ushtrimor, tregon se si funksionon zemra juaj gjatë aktivitetit fizik. Për shkak se stërvitja e bën zemrën tuaj të pompojë më fort dhe më shpejt, një test stresi ushtrimor mund të zbulojë probleme me rrjedhjen e gjakut në zemrën tuaj.

 

Për më shumë ndiqni videon:

Related posts

Kurrizi çelik i fortë: Bëni këtë ushtrim dhe kurrë më nuk do të ndieni dhimbje shpine!

Lea Muslija

Disa mite të pa vërteta lidhur çrregullimet e ankthit

D V

Pesë lloje ushqimesh që ndihmojnë në eliminimin e yndyrës së barkut pas moshës 50 vjeçare

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More