Agjencia Zhurnal.mk.

Çfarë e lidhi Angela Martinin dhe gazetën prestigjioze “New York Times”

Modelja shqiptare, Angela Martini, së fundi ka sjellur një set tejet provokativ të fotove.

Fotot provokative, modelja i ka ndarë me ndjekësit e saj.

 

Angela Martinit nuk i kanë munguar paraqitjet e saj nëpër revista të ndryshme prestigjioze, por si duket modelja ka një peng, pasi që dëshiron që për të të shkruan “New York Times”.

“Është koha të japim disa lajme të mira”, ka shkruar ajo, duke mos treguar më shumë.

Modelja shfaqet e zhveshur, por duke e ruajtur modestinë e saj e veshur me gazetën prestigjioze amerikane.

Related posts

Pas shumë kolegeve, Dafina Zeqiri prish raportet edhe me Era Istrefin

Lea Muslija

Butrint Imeri publikon pamje teksa Don Xhoni thyen rregullat e trafikut

Lea Muslija

Dhurata Dora me dukje të veçantë në një nga paraqitjet e radhës nga Gjermania

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More