Agjencia Zhurnal.mk.

Çdo veshje i rri mirë kësaj dame: Edhe në kombinimin më të thjeshtë, ajo duket e përsosur

Nëse dikush e di se çfarë do të thotë stil i mirë, është Irina Shayk

Manekinia ka shpjeguar edhe një herë se si duhet të duket një vajzë moderne, transmeton Telegrafi.

Ajo ka shëtitur rrugëve të Nju-Jorkut në një kombinim shumë të thjeshtë dhe në të njëjtën kohë shumë të fuqishëm dhe na ka dhënë një ide të mrekullueshme për stilimin e radhës.

Me siguri do të jeni rehat në këto pjesë dhe do të visheni në modën më të fundit.

Stili monokratik, veçanërisht në të zezë, është një hit i plotë.

Përveç kësaj, ky model xhakete po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar këtë sezon dhe do ta shohim në çdo hap gjatë këtij dimri.

Irina kujdeset për të gjitha detajet, ndaj aksesorët, çantën dhe syzet i ka përshtatur në mënyrë të përsosur në të gjithë stilin.

A ju pëlqen ky edicion mode i modeles?

Related posts

Linda Halimi vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e fundit me bikini

D V

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

D V

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e ‘Altinbas Kosova’

D V