Agjencia Zhurnal.mk.

Carovska: Dilni në zgjedhje dhe votoni për të vazhduar ndryshimet positive

Resnjë, 15 tetor  – Për t’i vazhduar ndryshimet pozitive, dilni në zgjedhje dhe votoni për kryetarin më të mirë dhe këshilltarëve më të mirë të LSDM -së dhe koalicionit. Me këtë, do të zgjidhni një të tashme dhe të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët, porositi nga Resnja nënkryetarja e LSDM-së Mila Carovska.

 

Duke e kërkuar mbështetjen e banorëve të Prespës, për të votuar të dielën për kandidatin e LSDM-së Zhivko Gosharevski, duke e rrumbullakosur numrin 12, ai nënvizoi se qytetarët e dinë se kush punon në interesin e tyre.

Përkujtoi në investimet në ndërtimin e kopshteve të reja dhe rindërtimin e shkollave dhe objekteve sportive në Komunën e Resnjës.

Premtoi se do të vazhdojnë në periudhën e ardhshme për të ndërtuar, siç tha ai, sipas planit dhe për të investuar ekskluzivisht në projekte me interes për fëmijët, për të cilët kanë nevojë për besimin e qytetarëve. 

Related posts

Kasami viziton fshatrat e malësisë së Tetovës

Redaksia

Dimitrievski: Para 4 vitesh me LSDM-në fitova 27 mijë vota, tani ata kanë 7 mijë vota bashkë me BDI-në dhe partnerët tjerë të koalicionit

D V

Sela: Jemi në rrugë të mirë të fitojmë gjithkund ku marrim pjesë me kandidatë të përbashkët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More