Agjencia Zhurnal.mk.

Capital T shfaqet përkrah Nevina Shtyllës dhe të gjithë njerëzit po mendojnë të njëjtën gjë!

Pa frikë Capital T mund ta cilësojmë si një makineri hitesh! Çdo këngë që ai publikon pritet mjaft mirë nga publiku dhe zë majat e klasifikimeve në listat muzikore. Këto kohë reperi ka qenë mjaft aktiv në muzikë dhe siç duket ai nuk ka ndërmend të ndalet me publikimin e hiteve të reja.

 

Ditën e sotme, Capital T ka ndarë në Instagram një foto me bukuroshen e ekranit, Nevina Shtyllën. Ata të dy shfaqen të buzëqeshur përkrah njëri-tjetrit, teksa Nevina duket mjaft e kuruar. Ajo mban një veshje të zezë me pika të bardha dhe një kapele në kokë, një stil tipik francez. Duke qenë se më herët nuk i kemi parë të kenë pasur shoqëri bashkë, të gjithë po mendojnë se Capital T po bashkëpunon me Nevinën për videoklipin e ri.

Fansat e reperit shprehen të bindur se ajo do të jetë modele në klipin e tij, duke pasur parasysh që ky ka qenë edhe profesioni i parë i Shtyllës para se të bëhej moderatore. Për më tepër të dy ata kanë shkruar përkrah fotos: “Buzëqeshje” dhe të gjithë po mendojnë se ky do të jetë titulli i këngës së re të Capital T.

Related posts

Kim Kardashian tregon linjat në fustan të zi elegant, teksa shijon një darkë me aktoren Demi Moore

D V

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

D V

Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More